Tokio Hotel 4um
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tokio Hotel 4um

~uzivajte u forumu~
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ići dole 
+4
~*Anchy_Buwica*~
Bill's girlfriend :)
Bill_ist_meine_Engel
@n@tokiohotel
8 posters
AutorPoruka
@n@tokiohotel

@n@tokiohotel


Broj poruka : 23
Datum upisa : 17.11.2007

ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePet Nov 23, 2007 1:52 pm

U okwiru Zimmer 483 tourneje, Tokio Hotel tje od marta 2008. godine posetiti sledetje zemlje:
*Francusku
*Shpaniju
*Italiju
*Norweshku
*Shawjcarsku
*Portugal
*SRBIJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Owo je sigurno,pishe na Viva teletextu, strana 112.!Prowerila sam swuda, tachno je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dolaze 29. marta u BG arenu!
Nazad na vrh Ići dole
Bill_ist_meine_Engel

Bill_ist_meine_Engel


Broj poruka : 34
Godina : 30
Location : Zawisi:U mislima sa Billom,a u realnosti ispred kompa...
Datum upisa : 16.11.2007

ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePon Dec 03, 2007 1:44 pm

I ja sam na swim sajtowima koje znam prowerila i widela SWUGDE PISHE DA DOLAZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
@n@tokiohotel

@n@tokiohotel


Broj poruka : 23
Datum upisa : 17.11.2007

ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeUto Dec 11, 2007 11:46 am

Owako, karte su od 1600 do 3500, za GFR (Golden Fan Ring) su 3500, mogu da se naruche ako se zowe 011/220-20-50 ili 011/220-20-60.Ja wetj imam GFR!
Nazad na vrh Ići dole
Bill_ist_meine_Engel

Bill_ist_meine_Engel


Broj poruka : 34
Godina : 30
Location : Zawisi:U mislima sa Billom,a u realnosti ispred kompa...
Datum upisa : 16.11.2007

ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeČet Dec 13, 2007 3:57 am

Kako to mislish od 1600 do 3500?Koje su josh izmedju,nije waljda da su samo te dwe cene?Ja sam chula da su izmedju 1600 i 3500,ali ne kapiram...
Nazad na vrh Ići dole
Bill's girlfriend :)

Bill's girlfriend :)


Broj poruka : 17
Godina : 30
Location : Novi Sad
Datum upisa : 08.12.2007

ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeČet Dec 13, 2007 6:00 am

Bill_ist_meine_Engel ::
Kako to mislish od 1600 do 3500?Koje su josh izmedju,nije waljda da su samo te dwe cene?Ja sam chula da su izmedju 1600 i 3500,ali ne kapiram...
Najjeftinija je 1600 to su tribine 3. kategorije,onda ima 2000 to je za parter,ima za 2200 to su tribine 2. kategorije,pa 2500 to su tribine 1. kategorije,i onda 3500 to je Golden Fan Ring...

http://www.arenabeograd.com/sr/nodes/show/12

Evo vam ovaj link,idite dole na ''TOKIO HOTEL- raspored sedenja i cene karata'' i otvoriće vam se slika sa cenama i rasporedom sedenja... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://tokiohotelserbia.darkbb.com/
@n@tokiohotel

@n@tokiohotel


Broj poruka : 23
Datum upisa : 17.11.2007

ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePet Dec 14, 2007 11:12 am

Shta bi trebalo da znachi ulaz sewer 106???To mi pishe na karti, imam gfr.Ne kontam....Ma briga me, ulazim tamo chim puste, a to je waljda, kao pishe na karti, sat wremena pre koncerta, znachi u 19:30...E, a otje oni biti malo pre koncerta tu ispred, ko u budimpeshti, pa se slikamo i da nam daju autograme????Nishta ne kontam...Jbg
Nazad na vrh Ići dole
Bill_ist_meine_Engel

Bill_ist_meine_Engel


Broj poruka : 34
Godina : 30
Location : Zawisi:U mislima sa Billom,a u realnosti ispred kompa...
Datum upisa : 16.11.2007

ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePet Dec 21, 2007 4:02 pm

Pa ulaz-sewer...A to 106 ne znam shta znachi...Za Rihannin kontz nije bilo ni slikanja ni nichega wishe,tako da...Nadam se da tje za njihow biti! twins bill
Nazad na vrh Ići dole
~*Anchy_Buwica*~

~*Anchy_Buwica*~


Broj poruka : 8
Godina : 30
Location : In space...with Tom...
Datum upisa : 21.02.2008

ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeČet Feb 21, 2008 2:53 am

Joj...pa ja imam kartu od 1600 din...jer to toliko lose? Sad
Nazad na vrh Ići dole
NapaljitEmoKlinac




Broj poruka : 55
Datum upisa : 21.07.2008

ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimePon Jul 21, 2008 4:53 pm

smrdite Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
NAJ FAN DE TOKIO HOTEL

NAJ FAN DE TOKIO HOTEL


Broj poruka : 203
Godina : 26
Location : ~~~~~~~~~~~~~in the world~~~~~~~~~~~
Job/hobbies : computer
Datum upisa : 04.10.2008

ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeNed Okt 05, 2008 10:36 pm

nE DOLAZE....KMEEEEEEEE.....
Nazad na vrh Ići dole
~*Bill*Girl*Friend*~

~*Bill*Girl*Friend*~


Broj poruka : 115
Godina : 29
Location : ~*Sa Billom na pustom ostrwu*~
Job/hobbies : ~*Sa Billom prowodjenje u studiju*~
Datum upisa : 15.11.2008

ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSre Dec 10, 2008 6:45 pm

I nisu dosli zato sto je Bill imao operaciju glasnih zica
Nazad na vrh Ići dole
http://tomandbill.3forum.biz
tamy kaulitz

tamy kaulitz


Broj poruka : 49
Godina : 28
Datum upisa : 30.11.2009

ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSub Feb 20, 2010 1:30 pm

ddaaa..kakva stetaaa...:'(
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PočaljiNaslov: Re: ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
ONI DOLAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Tokio Hotel 4um :: Sve o Tokio Hotelu :: Albumi-
Skoči na: